Xtrasize – pastylki na powiększanie członka

Xtrasize to tabletki, które stanowią sprawić, iż penis weźmie na odległości oraz grubości. Leczą na myśli poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego stworzony jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki mają pojawić się po paru dniach i powinna wtedy istnieć ciekawsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do przyjęcia kapsułek i wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można uzyskać tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w atrakcyjniejszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można zauważyć po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w centralnym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez drugie 2mc jest zrobić, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Trudno zlokalizować na karcie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które adresowane są od lat”.

Bardzo na podstronach znajdujemy informację, że w porządek tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Środek ten stał zbadany i otwarty do ruchu na gruncie Unii Europejskiej. Posiada wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dużo – przeszukując internet w poszukiwaniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy traktujące o pojawieniu się jakichś większych zysków ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki liczą w prywatnym składzie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi mocno dużo ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax promocja

Vigrax

WordPress

HTML5

CSS3

JavaScript Free