Marzyłeś o wspaniałej sylwetce, jednak trudno o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najpozytywniejsze aktywne pierwiastki zdarzają Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki tak mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty naszych treningów. Cerberus uzna Ci wykuć mięśnie ze określeni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i chęci jeszcze nigdy nie było tak banalne i mocne.
Cerberus

Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który pozwala na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże istnieje wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest dobrym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i myśli poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla dużego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak wykonywałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Pokazało się, że ma predyspozycje do zakładania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym ciałem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jak odpowiednio myśleć o siebie. Tę wiedzę oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

WordPress

HTML5

CSS3

JavaScript Free