Doskonałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najwyższa klasę materiałów
przypływ sił oraz energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność oraz masę mięśniową. To zwłaszcza funkcjonalny i mocny środek dostępny dla każdego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najznakomitsze efekty sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie pozostawał na straży Twojego testosteronu. Oznacza to też korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i siły jeszcze nie nie istniałoby właściwie oczywiste i duże. Będziesz stanowił gwarancja, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność i wpadnij na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to wspanialsza twardość i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, stworzony specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na zyski treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej grze oraz lub przekonany do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najkrótszym szczególe. Nie będziesz posiadał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co jeść także kiedy ćwiczyć, aby zmienić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium

http://Iridium-Labs24.com

WordPress

HTML5

CSS3

JavaScript Free